TVMazovia jest faktem.

Powstała z potrzeby integrowania różnych środowisk. Główną przesłanką, było hasło „Małe Ojczyzny”. Pragniemy być częścią wydarzeń. Informować o nich. Propagować ciekawe pomysły i idee. Piętnować postawy naganne. Ale przede wszystkim służyć Wam, naszym Widzom. Energiczny zespół dziennikarzy, spotyka się z Wami każdego dnia. Codzienne wspólne troski i radości, to treści, które będziemy prezentowali. Nasze kamery pojawiają się we wsiach, miasteczkach, a nawet w pojedynczych domostwach. Docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Proponujemy uniwersalny program, w całości poświęcony sprawom Powiatów. Z radością przygotowujemy się na codzienne spotkania z widzami. Oprócz informacji, w programie znajdują się reportaże, felietony oraz programy publicystyczne otwarte dla różnych poglądów i opinii. Nie brakuje programów edukacyjnych. Jest miejsce dla praktycznych poradników, w tym rolnych, ale też relacji z ważnych imprez i wydarzeń kulturalnych.

Za sprawą internetu, Telewizja Mazovia, dociera do każdego zainteresowanego mieszkańca Powiatów Północnego Mazowsza, ale i poza granice kraju.

Można nas oglądać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Z wyrazami szacunku
Zespół TV MAZOVIA

2,674FaniLubię
2,270SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości