Biznes

Jak zrobić biznes na wsi? Skąd wziąć środki?

500

Jak zrobić biznes na wsi?

Jak założyć gospodarstwo agroturystyczne, jak rozwinąć istniejącą firmę, skąd wziąć na to
pieniądze i to zgodnie z prawem? – na te i inne pytania odpowiedzi szukali uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania Przyjazne Mazowsze.

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baboszewie, w powiecie płońskim zjawiło się ponad trzydziestu zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój mikro-przedsiębiorstwa. W trakcie spotkania szczegółowo omówione zostały warunki uzyskania wsparcia dla poszczególnych kategorii podmiotów.

Programy wsparcia sektora mikro i małych przedsiębiorców na wsi służą nie tylko tym, którzy ze wsi nie chcą uciekać, ale też tym, a jest ich coraz więcej, którzy na wsi chcą się osiedlać.
Zaletą tego rodzaju szkoleń, w przekonaniu uczestników, jest ich kompleksowy charakter.

To nie pierwsze tego typu szkolenie organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Przyjazne Mazowsze”.

Na tym nie koniec. Odbędą się jeszcze dwa szkolenia w tym zakresie. Szczegóły na ich temat dostępne są w Lokalnej Grupie działania „Przyjazne Mazowsze”, i na jej stronie internetowej.
lgdpm.pl

Dziękujemy że nas odwiedziłeś/aś. Jeśli spodobał Ci się ten materiał, udostępnij go swoim znajomym. Śledź nas również i bierz udział w dyskusji w mediach społecznościowych.