Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy więc i zabawa musiała być przednia. Myślisz Tustań – mówisz Bieg Wiosny. Już po raz trzeci w leśniczówce gminy Naruszewo zorganizowano sportową imprezę, która po raz kolejny przyciągnęła tłumy. Stawiło się prawie 200 uczestników. Jedni wybrali formę rywalizacji biegowej na dwóch dystansach: 2,5 km oraz 10 km, inni zdecydowali się na nordic walking na dystansie 5 km, a cześć gości w niedzielne przedpołudnie w leśniczówce kibicowała swoim bliskim.
Nie miejsca zajmowane na linii mety były najważniejsze, a co podkreślali uczestnicy, spędzanie wolnego czasu razem z rodzinami. Beata Pierścińska, wójt gminy Naruszewo razem z pracownikami Nadleśnictwa Płońsk wręczała dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale. Bieg Wiosny po raz kolejny udowodnił, że granice wieku by sportowo i aktywnie spędzać czas nie mają granic. Na starcie pojawili się rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami czy też właściciele psów razem ze swoimi pupilami.

Zapraszamy również do naszej relacji wideo z tego wydarzenia.

Tekst:J.P.

Dziękujemy że nas odwiedziłeś/aś. Jeśli spodobał Ci się ten materiał, udostępnij go swoim znajomym. Śledź nas również i bierz udział w dyskusji w mediach społecznościowych.