Sierżant Krzysztof Grzemiński z KPP w Płońsku ma na swoim koncie kolejny sukces sportowy. Podczas tegorocznego Pucharu Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc poprawił swój rekord życiowy i wycisnął 190 kg.

W sobotnich zawodach w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie sierż. Krzysztof Grzemiński mierzył się z reprezentantami różnych służb z całego kraju Mundurowi rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. W kategorii do 100 kg przedstawiciel płońskiej komendy, ale również garnizonu mazowieckiego, zajął czwarte miejsce z wynikiem 190 kg, poprawiając w ten sposób swój życiowy rekord. Przypomnijmy, że w 2017 r. zajął 10 miejsce.
– To kolejny sukces płońskiego policyjnego mistrza. W kwietniu w czasie Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Siedlcach nasz kolega zdobył cztery złote medale i jeden brązowy. Dążąc wytrwale do poprawy siły i wytrzymałości Krzysztof Grzemiński wciąż wyznacza sobie nowe cele. Swoją przygodę z ciężarami rozpoczął w 2000 roku od wyciskania 30 kg, a już niebawem prawdopodobnie przekroczy 200 kg – informuje Kinga Drężek rzecznik KPP w Płońsku.
J.P
Fot. OSiR Dzierżoniów

Dziękujemy że nas odwiedziłeś/aś. Jeśli spodobał Ci się ten materiał, udostępnij go swoim znajomym. Śledź nas również i bierz udział w dyskusji w mediach społecznościowych.