Stukrotny reprezentant Polski w piłce nożnej oraz były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Lato będzie gościem specjalnym tegorocznego zakończenia XVI edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w Baboszewie, która odbędzie się 20 maja. Tradycją stało się zapraszanie wybitnych polskich piłkarzy i byłych zawodników reprezentacji, by mogli pogratulować i wręczyć pamiątkowe puchary zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach, które toczą się przez kilka miesięcy.
W poprzednich edycjach do Baboszewa przyjeżdżali m. in. Piotr Świerczewski, Tomasz Iwan, Tomasz Hajto, Marcin Żewłakow, a wcześniej również Andrzej Szarmach czy Władysław Żmuda. Grzegorz Lato, to król strzelców mistrzostw świata w 1974 roku, gdy drużyna „Orłów Górskiego” zdobyła trzecie miejsce. Osiem lat później, Lato powtórzył ten wynik z reprezentacją podczas mundialu w Hiszpanii.
Tekst: J.P. ; Foto: Zbiory organizatora.

Dziękujemy że nas odwiedziłeś/aś. Jeśli spodobał Ci się ten materiał, udostępnij go swoim znajomym. Śledź nas również i bierz udział w dyskusji w mediach społecznościowych.